Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/szablon_zsp/functions.php on line 205

Pedagog szkolny

Pedagodzy szkolni:

pedagodzy 2

 Piotr Jóźwiak

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 600 337 661

 Ewa Kujawska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 614 360 588 wew. 33

Godziny pracy:

Ewa Kujawska, sala 211 "nowy budynek"

poniedziałek, godz. 7:45-12:10
wtorek, godz. 7:45-11:15
środa, godz. 12:15-15:00
czwartek, godz. 7:45-13:05
piątek, godz. 8:00-14:00

Piotr Jóźwiak, sala 211 "nowy budynek"

poniedziałek, godz. 11:25-15:05
wtorek, godz. 12:05-15:05
środa, godz. 7:45-13:05
czwartek, godz. 9:30-15:30
piątek, godz. 8:00-12:00

Do naszych zadań należy poznanie indywidualnych potrzeb uczniów, analizowanie przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Zajmujemy się również działaniami profilaktyczno-wychowawczymi oraz organizujemy opiekę i pomoc materialną uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Pedagog jest koordynatorem w środowisku szkolnym oraz łącznikiem między uczniami, rodzicami, nauczycielami, a także innymi lokalnymi instytucjami opiekuńczo-wychowawczymi. Przy wykonywaniu w/w zadań nieodzownym elementem naszej pracy jest współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Zespołem Kuratorskiej Służby Sądowej, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie i innymi placówkami wspierającymi dzieci, młodzież i rodziny.

Drogi uczniu,

możesz się do nas zwrócić o pomoc i zapewniamy, że podejmiemy wszystkie możliwe środki, aby tej pomocy udzielić. Czasem wystarczy z kimś spokojnie porozmawiać, by spojrzeć z innej perspektywy na istniejący problem. Są sytuacje, w których przeżywane problemy i trudności osiągnęły tak wielki rozmiar, że nie można samemu sobie z nimi poradzić, ponieważ życie staje się nieznośnym ciężarem... potrzeba wsparcia jest wtedy nieoceniona. Wsparcie i zrozumienie oferujemy każdemu z Was. Każdy może liczyć na dyskrecję i empatię z naszej strony.

Szanowni rodzice!

Jako pełnoprawni opiekunowie uczniów uczęszczających do naszej szkoły jesteście partnerami w pracy wychowawczej nauczycieli. Dlatego bardzo zależy nam na naszej owocnej współpracy. Pamiętajcie, że o problemach swoich dzieci należy głośno i otwarcie mówić, gdyż tylko wówczas możliwa jest skuteczna pomoc.

Każdy członek społeczności szkolnej - uczeń, nauczyciel i rodzic, może zwrócić się do pedagoga o pomoc i wsparcie w różnych sprawach: porozmawiać o problemach, rozwiać wątpliwości, uzyskać poradę lub informację gdzie szukać dalszej pomocy.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms