Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

milosc baner

VI Festiwal Piosenki Miłosnej

przeglad piosenkiVI Festiwal Piosenki Miłosnej "Miłość ci wszystko wybaczy..." odbędzie się wczwartek 12 lutego 2015 roku w sali Wrzesińskiego Ośrodka Kultury. Rozpoczęcie o godz. 9:00. Festiwal organizowany jest w związku z obchodami Dnia św. Walentego w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni. Celem festiwalu jest popularyzowanie wśród młodych wykonawców polskich piosenek o tematyce miłosnej od czasów piosenki przedwojennej np. "Miłość Ci wszystko wybaczy" Hanki Ordonówny, po współczesne kompozycje takie jak "Będę z Tobą" zespołu LemOn.

Festiwal ma charakter międzypowiatowy. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół gimnazjalnych z powiatu wrzesińskiego oraz ponadgimnazjalnych z powiatów: gnieźnieńskiego, jarocińskiego, poznańskiego, słupeckiego, średzkiego i wrzesińskiego.

Piosenka, którą zaprezentują uczestnicy powinna pochodzić z polskiego repertuaru, a w tekście utworu powinno znaleźć się słowo "miłość".

Szczegóły znajdują się na stronie "Festiwal Piosenki Miłosnej".

Chętni i utalentowani muzycznie uczniowie mogą zgłaszać się do pani Agnieszki Pol, do sali 210, w terminie do 17 grudnia 2014 roku.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms