Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/szablon_zsp/functions.php on line 205

Wyniki etapu okręgowego OWiUB w Bydgoszczy

bydgoszcz1

No i mamy wyniki etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Bydgoszczy! Dwoje naszych uczniów, Kornelia Pawlak oraz Marek Pęchorzewski zakwalifikowali się do zawodów centralnych, zaplanowanych w dniach 15-17 kwietnia 2021 r. w Gdańsku. Natomiast jeden z naszych uczniów Robert Urbaniak otrzymał już tytuł finalisty.

Jak to się stało? "Zważywszy na nadzwyczajne okoliczności organizowania XXXIV edycji w warunkach czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, a mimo to osiągniętą dobrą punktację oraz w trosce o należytą gratyfikację wysiłku najbardziej zaangażowanych uczestników etapu okręgowego Komitet Główny Olimpiady postanowił skorzystać z przysługujących w trakcie roku szkolnego 2020/2021 uprawnień do zmiany Regulaminu OWiUB i przegłosował zapis umożliwiający nadanie jednorazowo tytułów finalisty wszystkim uczestnikom, którzy osiągnęli w eliminacjach próg 40 pkt., ale nie będą mogli dalej uczestniczyć w zawodach z powodu możliwości organizacyjnych".

Dodatkowe gratulacje, należą się Markowi, który w etapie okręgowym zajął I miejsce i otrzyma nagrodę rzeczową. Mamy już jednego finalistę, teraz czekamy na dwóch laureatów, więc Kornelia i Marek do dzieła!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms