Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/szablon_zsp/functions.php on line 205

W wieku 74 lat odszedł Jan Nowak

Jan NowakChoć nie był naszym pracownikiem ani nauczycielem, będziemy Go pamiętać jako prawdziwego i szczerze oddanego przyjaciela naszej Szkoły.
Przed wielu laty pełnił funkcję przewodniczącego Rady Rodziców. Właśnie wtedy udowodnił, że rodzicem nie jest się tylko dla własnych dzieci; można nim być - poprzez troskę, uważność i szczodrość - także dla całej rzeszy uczącej się młodzieży. Wymownym symbolem Jego starań był znaczący finansowy udział w ufundowaniu nowego sztandaru Szkoły. Jako cieszący się ogromnym szacunkiem przedsiębiorca wcielił się w rolę dobrego ducha, który towarzyszył tworzeniu u nas nowego typu szkoły - technikum budowlanego, które stało się znaczącą częścią dobrej marki Zespołu Szkół Politechnicznych. Nigdy nie odmawiał pomocy, zawsze służył dobrą radą, potrafił znaleźć czas, by pochylić się nad sprawami, które dzięki wrodzonej wrażliwości umiał odczytać jako ważne dla drugiego człowieka. W tym wszystkim postrzegany był jako niezwykle miły, pełen optymizmu i uśmiechu człowiek.
Jako społeczność szkolna żegnamy Go z wielkim smutkiem i poczuciem, które zawsze towarzyszy podobnym chwilom: każda śmierć - choć nieuchronna - przychodzi zbyt szybko, by umieć się z nią łatwo pogodzić.

Dyrektor
Zespołu Szkół Politechnicznych
Bogdan Nowak

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms