Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/szablon_zsp/functions.php on line 205

Siatkarze ZSP z medalami

PS medalisci MP 2015Srebrne i brązowe medale podczas rozegranych Mistrzostw Powiatu w Siatkówce Plażowej wywalczyli reprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych. Jedna z par zakwalifikowała się do finału rejonu rozgrywek prowadzonych przez SZS "Wielkopolska". Turniej w kategorii dziewcząt i chłopców rozegrano w dniu 20 maja 2015 roku na boiskach OSiR we Wrześni. W kategorii chłopców zawody miały pełną obsadę. Każda z czterech startujących szkół ponadgimnazjalnych do rywalizacji zgłosiła po dwie pary.

Zespół Szkół Politechnicznych reprezentowany był przez parę Aleksander Reliński (II TUA) – Aron Andrzejewski (I elo) i Mateusz Maćkowiak (I elo) – Michał Andrzejewski (II TB).

Para Reliński - Andrzejewski w drodze do finału wygrał wszystkie swoje mecze. W ostatnim meczu turnieju reprezentanci ZSP przegrali 0:2 z parą Liceum Ogólnokształcącego we Wrześni – Maciej Kurek – Wiktor Matuszak. Duet Maćkowiak – Andrzejewski po przegraniu pierwszego pojedynku (jak się później okazało z triumfatorami mistrzostw) przeszedł na drugą stronę turniejowej drabinki. Tam reprezentanci ZSP radzili sobie znakomicie, przegrywając dopiero w półfinale. W pojedynku o brązowy medal Maćkowiak – Andrzejewski w tajbreku wygrali z parą LO Września – Robert Brzóstwicz – Bartosz Jankowski.

Klasyfikacja turnieju:
1. LO Września (Maciej Kurek – Wiktor Matuszak)
2. ZSP Września (Aleksander Reliński – Aron Andrzejewski)
3. ZSP Września (Mateusz Maćkowiak – Michał Andrzejewski)
4. LO Września (Robert Brzóstwicz – Bartosz Jankowski).

Dwie najlepsze pary turnieju reprezentować będą nasz powiat w finale rejonu, który rozegrany zostanie w dniu 29 maja 2015 roku w Mosinie.